EESTI ETTEVÕTLUSKÕRGKOOL MAINOR

SUURIM ERAKÕRGKOOL EESTIS

1600 üliõpilast ja üle 5000 vilistlase.
Õppida saab nii rakenduskõrghariduse kui magistriõppe tasemel.
Õppetöö toimub nii eesti, inglise kui vene keeles.
Tähtajatult akrediteeritud.

3. mail 2016 virtuaalreaalsuses sõlmitud koostöölepinguga on Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor ühendanud jõud Tallinna Tehnikaülikooli, Ülemiste City ja Tehnopoliga. Memorandumiosaliste ühiseks eesmärgiks on tõsta Eesti rahvusvahelist tuntust tehnoloogiariigina, tuua Eestisse suuri rahvusvahelisi ettevõtteid ning kasvatada teadus- ja arendustegevuse alast koostööd Eesti kõrgkoolide ja ettevõtete vahel.

Avatud Kõrgkool

Avatud Kõrgkool on võimalus läbida Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor õppeaineid ühe või paari kursuse kaupa. Siit lehelt saad pidevalt uueneva ülevaate peatselt algavatest kursustest nii Tallinnas kui Tartus.

Õpe toimub koos Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor tudengitega, kellest paljud juba on oma valdkonna professionaalid ja juhid. See koos tänapäevaste teadmiste, tunnustatud õppejõudude ja praktilise õppega teeb Avatud Kõrgkoolist efektiivse enesetäiendamise võimaluse.

Uute oskuste omandamine pole eluetapp, vaid parimate eluviis. Ole parim. Tere tulemast Avatud Kõrgkooli.

ÜRITUSED

Eesti Ettevõtluskõrgkooli Mainor juubelipidu

Sel õppeaastal täitub Eesti Ettevõtluskõrgkoolil Mainor 25. tegevusaasta ning juubelile pühendatud õppeaasta haripunktiks on suurejooneline juubelipidu 20. jaanuaril 2018.

Juubelipidu toimub SpaceX sündmuskeskuses Ülemiste City’s algusega kell 19:00, uksed avatakse 18:00.

 

JÄÄHOKIMEESKOND

  • Team 1
  • Team 2

PARTNERI KODULEHT

Follow on social media:

FB_University of Life Sciences.png